אודות המרכז

מרכז מומחים כברי הוקם על מנת להנגיש לתושבי הצפון שירות ייעוץ רפואי על ידי רופאים  מומחים בכירים, ברובם ממלאי תפקידי ניהול בכירים במערכת הציבורית ובעלי ניסיון רב
 
חזון המרכז הוא מתן שירות רב תחומי המהווה פתרון אישי, מקצועי, ועדכני כחלופה מלאה לנסיעה לצורך קבלת ייעוץ או ביצוע בדיקה רפואית במרכז הארץ
 
ניתן לקבל במרכז שירות ייעוצי רפואה פרטיים, מהירים, זמינים ואיכותיים
 
הרופאים במרכז משתמשים בשיטות הטיפול המתקדמות ביותר, תוך יישום מידע הרפואי העדכני בישראל ובעולם
אנחנו רואים את עצמנו כנותני שירות העושים את המקסימום עבור המטופל ואף מעבר לכך. גמישות בגישה, רצון לעזור, דאגה אמיתית ורגישות הם מבחינתנו בבסיס להצלחה ולשביעות הרצון של הלקוח. היחס האנושי הוא קודם לכל.
 
אנו שמים בראש מעייננו את המטופלים והרופאים, ודואגים להם לכל מה שנדרש בכדי ליהנות משירות מתקדם, יעיל ומהיר. לשם כך ציידנו את המרכז במכשור חדיש, עיצבנו אותו כך שהשהייה שלכם במקום תהיה נעימה ושלווה. כל זאת בראש ובראשונה למען בריאותכם ולמען שביעות רצונכם המלאה.
 
הטיפול בלקוח מתחיל במציאת תור מוקדם ככל הניתן, בדיקת כיסוי ביטוחי (בכפוף לסכמת הלקוח), קבלת קהל נעימה ומסבירת פנים, בדיקה/ייעוץ רפואי מקצועי בגובה העיניים ובאמפטיות של ידי כל אחד מהרופאים במרכז, טיפול בהגשת בקשת החזר מקופות החולים/חברות הביטוח במידת הצורך.
 
שורה תחתונה – רופא מרוכז בקליניקה, מטופל מרוכז בקבלת השירות, כל השאר בדגש על המנהלות יטופל על ידי המשרד.
 
הסדרים עם קופות החולים וחברות הביטוח
 
מרכז מומחים כברי פועל לשיתוף פעולה עם קופות החולים וחברות הביטוח, כדי לעזור ללקוחות של רופאי המרכז (ההסדרים הם בהתאם לכל רופא וניתן לראות אותם בדף הרופא הרלוונטי באתר), אתם מוזמנים להנות משירות רפואה פרטית מתקדמת וברמה הגבוהה ביותר.
 
יש לכם זכויות, נצלו אותן!
 
רבים מאיתנו משלמים על ביטוחי בריאות משלימים ופרטיים, מרכז המומחים ישמח לסייע לכם לבדוק את הזכויות שלכם מול חברות הביטוח, במידה ואתם מעוניינים בכך נא סמנו במקום המתאים בזימון התורים.
 
בסיום הפגישה עם הרופא אנו נסייע לכם בהגשת בקשת ההחזר או הפעלת ההסדר מול חברת הביטוח על מנת שתסיימו את העיסוק בכך עוד לפני יציאתכם את דלת המרכז.
הקודם
הבא